Обновлено 1 августа№ 31337496
№ 31337496
15 августа
Этой вакансией интересовались сегодня 14 человек
Отправить резюме
Работа в Мариуполе / Вакансии / Редактура, корректура

Керівник редакції

Мариуполь
По договорённости, полная занятость

Обязанности:

Інформаційно-освітній проект «МійКлас» запрошує в свою команду Головного редактора. Нам потрібен сильний і досвідчений фахівець, діяльність якого буде пов’язана з розробкою і редакцією навчально-методичних матеріалів за шкільною програмою Міністерства освіти и науки України в рамках реалізації електронного навчання на сайті. Обов’язки: Складання тематичних планів з навчальних предметів; Перевірка і редагування навчальних матеріалів; Самостійне написання і редагування навчально-методичних матеріалів по шкільній програмі України, особливо актуальні пояснення до завдань; Складання щомісячної звітності; Комунікація з користувачами.

Требования:

Вимоги до кандидата: Педагогічна освіта та досвід роботи в школі українською мовою; Високий рівень володіння комп’ютером; Досвід розробки навчально-методичних матеріалів, організаційної та управлінської роботи; Глибоке знання програм навчання і системи оцінювання в школах України; Розуміння процесу навчання в інтернет-середовищі; Грамотність усного та писемного мовлення українською мовою. Як плюс буде враховано: Вміле володіння Google Drive; Робота з графічним редактором; Досвід навчання дітей в дистанційній формі через Інтернет; Наявність свого відео-блогу, сайту в мережі; Уміння виступати на публіці і презентувати навчальні матеріали; Досвід просування навчальних матеріалів серед спільнот вчителів; Впевнене володіння англійською мовою як мінімум на рівні розуміння.
  • • Не имеет значения

Условия:

Ми пропонуємо: Цікаву, творчу роботу над інноваційним проектом; Гарну можливість професійного та кар'єрного зростання; Роботу в міжнародній команді з європейськими країнами; Повну зайнятість.

Отправить резюме

компания

МійКлас

Клиент SuperJob с 2018 года
Более 1 сотрудника
2 вакансии